Kategorie

Sprzedaż hurtowa Atrakcyjne ceny!

Witamy na stronie sklepu internetowego firmy Pro-gal s.c. Główną naszą działalnością jest produkcja oraz sprzedaż hurtowa szelek do spodni.Oferta w sklepie internetowym to tylko niewielka część naszego asortymentu. Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem tel. 501 539 869.

Szelki Dkd40.001M

M 001
Producent: Pro-gal s.c.
Dostępność:
Produkt dostępny
  • Długość
szt.
25,00 zł

Wytrzymałe szelki męskie w kształcie litery Y z unikalnym nadrukiem z serii "Kamuflaż". Idealny dodatek do ubioru dla wędkarzy i myśliwych oraz dla paintballerów i airsofterów. Świetnie sprawdza się do każdego stroju w stylu moro/military. Szelki "Kamuflaż" dostępne są w wielu wzorach inspirowanych autentycznymi kamuflażami wojskowymi z całego świata. Dostępne w rozmiarach M – L – XL – XXL – XXXL.

 

Cechy produktu:

 

    • taśma gumowa (polyester 83% - elastodiene 17%) - szerokość 4 cm 

    • elementy wykończenia - skóra ekologiczna

    • 3 zapięcia metalowe typ krokodyl

    • istnieje możliwość zamówienia dowolnej długości

 

 

Jak dokonać właściwego wyboru szelki ?

szelki

Pomiar należy rozpocząć z punktu  A  poprzez ramię do punktu  B. Do zmierzonej wartości należy doliczyć 10 cm. Następnie z opcji "Długość" wybieramy zawsze wartość wyższą od zmierzonej np. zmierzona wartość 115 cm. - wybieramy 120 cm. Pamiętaj! Lepiej kupić szelkę dłuższą zawsze możesz ją skrócić za pomocą regulatora, krótkiej nie wydłużysz !