Kategorie

Sprzedaż hurtowa Atrakcyjne ceny!

Witamy na stronie sklepu internetowego firmy Pro-gal s.c. Główną naszą działalnością jest produkcja oraz sprzedaż hurtowa szelek do spodni.Oferta w sklepie internetowym to tylko niewielka część naszego asortymentu. Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem tel. 501 539 869.

Szelki DYz35.8593

J859/35.1-0005
Producent: Pro-gal s.c.
Dostępność:
Produkt dostępny
  • Długość
szt.
31,00 zł

Eleganckie szelki męskie w kształcie litery Y. Luksusowy wygląd zawdzięczają wysokogatunkowym taśmom żakardowym, w atrakcyjnych deseniach i wzorach, użytym do ich produkcji. Świetnie sprawdzają się jako dodatek w biznesowej modzie męskiej jak i do stroju wizytowego.W swjej ofercie posiadamy ponad 100 różnych wzorów w kilku zestawieniach kolorystycznych. Dostępne rozmiary M - L - XL - XXL – XXXL.

 

Cechy produktu:

 

    • taśma gumowa (polyester 76% - elastodiene 20% - PA 4%) - szerokość 3,5 cm 

    • elementy wykończenia - skóra naturalna

    • 3 zapięcia metalowe z wkładką plastikową

    • istnieje możliwość zamówienia dowolnej długości

 

 

Jak dokonać właściwego wyboru szelki ?

szelki

Pomiar należy rozpocząć z punktu  A  poprzez ramię do punktu  B. Do zmierzonej wartości należy doliczyć 10 cm. Następnie z opcji "Długość" wybieramy zawsze wartość wyższą od zmierzonej np. zmierzona wartość 115 cm. - wybieramy 120 cm. Pamiętaj! Lepiej kupić szelkę dłuższą zawsze możesz ją skrócić za pomocą regulatora, krótkiej nie wydłużysz !